Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
Jesteśmy autoryzowanem partnerem Q-service Castrol!
Kliknij i odwiedź stronę producenta >>
image
Regeneracja-felg

Regeneracja felg Bielsko

Nowe felgi wyglądają efektownie w każdym, nawet wieloletnim samochodzie. Kondycja polskich dróg nie pozwala niestety długo cieszyć się ich idealnym wyglądem. Zakup nowego kompletu to wydatek rzędu nawet kilku tysięcy. Znakomitą alternatywę, pozwalającą zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, stanowi regeneracja felg.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:07:00 - 21:00 Sobota:07:00 - 14:00 Niedziela:nieczynne
Dane kontaktowe:
Email:biuro@amgserwis.pl Telefon:+48 602 635 400 Adres:al. gen. Władysława Andersa 545
43-316 Bielsko-Biała

Co to jest regeneracja felg

Regeneracja felg to szereg zabiegów, polegających na naprawie uszkodzonych felg poprzez ich prostowanie, wypełnianie ubytków, malowanie, lakierowanie i obróbkę, w celu uzyskania pożądanego przez klienta wyglądu. Pod pojęciem regeneracji felg kryje się również ich wizualny lifting. Felgi poddane regeneracji można pomalować na dowolnie wybrany przez klienta kolor.

Naprawa felg Bielsko-Biała

W Q Service Castrol specjalizujemy się w naprawie uszkodzonych i zużytych felg aluminiowych i stalowych. Stal jest materiałem twardszym i mniej plastycznym przy naprawie niż aluminium, jednak nie stanowi to dla nas trudności.

Zakres regeneracji i naprawy felg obejmuje:

 • Prostowanie obręczy stalowych;
 • Prostowanie obręczy aluminiowych;
 • Piaskowanie obręczy;
 • Usuwanie korozji i zniszczeń powstałych przez korozję;
 • Wygładzanie powstałych ubytków materiału poprzez napawanie lub szpachlę;
 • Wymianę chromowanych nakładek rantów;
 • Lakierowanie klasyczne, lakierowanie proszkowe;
 • Nowoczesną obróbkę aluminium CNC (skrawanie i frezowanie);
 • Zapobieganie korozji.
image

“Najlepszy serwis samochodowy w Bielsku. Szybki czas naprawy i rozsądne ceny. Nie naciągają ludzi na niepotrzebne koszta. Przed dokonaniem jakichkolwiek napraw wykrytych usterek, zawsze wcześniej konsultują telefonicznie z właścicielem pojazdu i podpowiadają najrozsądniejsze rozwiązania. Polecamy”

Sale Experts

image

Naprawa felg wiąże się z różnym zakresem prac, w zależności od tego, z jakiego tworzywa jest zrobiona oraz jakiego efektu oczekuje klient. Przed malowaniem, stalowe felgi warto poddać piaskowaniu, by pozbyć się korozji i wżerów brudu. Taki sam zabieg przeprowadzony na felgach aluminiowych lub z innych stopów lekkich, po prostu by je zniszczył. W naszym warsztacie delikatniejsze aluminium poddajemy obróbce CNC, poprzez profesjonalne skrawanie i frezowanie powierzchni. Regeneracja felg ze stopów lekkich polega przede wszystkim na precyzyjnym oczyszczeniu ich obręczy, napawaniu ubytków, wyrównaniu powierzchni i malowaniu.

W przypadku gdy oczekiwania klienta są wysokie, może okazać się, że koszt zleconych prac przekroczy kwotę na zakup nowego kompletu. W takiej sytuacji konsultujemy z klientem zakres prac oraz przedkładamy kosztorys.

Zapewniamy kompleksową regenerację felg, wraz z malowaniem i lakierowaniem. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy także lifting felg. Nasi klienci otrzymują produkt personalizowany zgodnie z ich oczekiwaniami oraz oddający niebanalny charakter auta.

Umów się jeszcze dziś!

Zadzwoń jeszcze dziś i dołącz do setki zadowolonych klientów dla których jakość i profesjonalizm ma znaczenie!

+48 602 635 400

Kiedy nie warto odnawiać felg

W Q Service Castrol dokładamy wszelkich starań, by klienci byli w pełni usatysfakcjonowani efektami naszej pracy. Rzetelnie omawiamy zakres koniecznych do wykonania prac i ich opłacalność. Odradzamy regenerację felg w następujących przypadkach:

 • Zniszczone felgi są niskiej jakości i koszt ich naprawy sięga kosztu kupna nowego kompletu;
 • Mocno popękane ramiona lub szprychy felgi;
 • Duże pęknięcia elementów felgi, osłabiające nieodwracalnie jej konstrukcję;
 • Skrzywienia osi.

Regeneracja felg w AMG – dlaczego my?

Serwis AMG zajmuje się regeneracją i liftingiem felg od wielu lat. Warto wiedzieć, że większość przeciętnych warsztatów samochodowych nie jest w stanie naprawić uszkodzonych felg fachowo i z gwarancją bezpieczeństwa. Czynności te wymagają kosztownego, specjalistycznego sprzętu i odpowiednich umiejętności, nabywanych latami.

Jeżeli istnieją przesłanki, że regeneracja felg w innym warsztacie została wykonana niepoprawnie, należy zgłosić się do specjalisty. Mogą o tym świadczyć takie objawy jak: bicia, wibracje pojazdu, nienaturalne zużycie opony czy znaczne uszkodzenia układu zawieszenia.

Naprawa felg w podejrzanie niskiej cenie na ogół powoduje więcej problemów niż korzyści, a w konsekwencji zmusza klienta do zakupu nowego przedmiotu. Nietrwałość takich napraw to tylko jeden argument, jaki niesie ze sobą ingerencja niewykwalifikowanego warsztatu w naprawę felg. Ogromne ryzyko wiąże się przede wszystkim z utratą poziomu bezpieczeństwa podczas prowadzenia pojazdu. Innymi argumentami przemawiającymi na niekorzyść nieprofesjonalnych napraw są: nieprawidłowe zużywanie się ogumienia i wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia czujników ciśnienia.

W AMG posiadamy specjalistyczne urządzenia przeznaczone do fachowej obróbki felg. Zapewniamy profesjonalizm wykonywanej pracy oraz bezpieczeństwo użytkowania odnowionych felg. Gwarantujemy najwyższą jakość czynności związanych z naprawą felg, przy ścisłym rygorze zaleceń producenta.

Q Service Castrol daje pewność, że naprawa zostanie wykonana solidnie, fachowo i estetycznie.