Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
Jesteśmy autoryzowanem partnerem Q-service Castrol!
Kliknij i odwiedź stronę producenta >>
image
image

Serwis Audi Bielsko

Audi to od lat jedna z najpopularniejszych marek na polskich drogach. Kierowcy doceniają Audi za komfort jazdy, drapieżną stylistykę i niską awaryjność. Pod opieką dobrego serwisu, zarówno starsze, jak i nowsze modele Audi będą cieszyć właścicieli jeszcze długie lata. Ponieważ nowoczesne samochody nie znoszą półśrodków i napraw prowizorycznych, Q Service Castrol wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje serwis samochodów Audi na miarę obsługi w ASO.
Dane kontaktowe:
Adres:al. gen. Władysława Andersa 545
43-316 Bielsko-Biała

Na życzenie klientów dokonujemy napraw w oparciu o oryginalne części. Dzięki wysokim kompetencjom naszej kadry pracowniczej, dysponujemy wiedzą techniczną autoryzowanych punktów serwisowych Audi. Dla klienta oznacza to, że korzysta z warsztatu świadczącego usługi najwyższej jakości, za ułamek kwoty, jaką uiściłby w ASO.

Serwis AMG zapewnia klientom indywidualne podejście do każdego serwisowanego pojazdu. Zdobywane przez lata doświadczenie w pracy z marką Audi, umożliwiło nam rozeznanie się w kwestii usterek występujących w poszczególnych seriach samochodów tego producenta.

Audi – często występujące usterki

  • Awarie zawieszenia w samochodach ze wzdłużnym układem napędowym;
  • Usterki pneumatyki podwozia;
  • Awarie przekładni automatycznej Multitronic;
  • Zużywanie się rozrządu wraz z wałkami w silnikach 2.5 TDI;
  • Naciąganie się łańcuchów rozrządu w silnikach 3.0 TDI i 4.2 TDI;
  • Wypalanie się tłoków w silnikach 3.0 TDI i 4.2 TDI;
  • Awarie pompowtrysków w silnikach 2.0 TDI,
  • Wysokie zużycie oleju i powstawanie osadów w kanałach dolotowych w silnikach 2.0 TFSI;
  • Pękanie mis olejowych w modelach niskoprofilowych.
image

“Najlepszy serwis samochodowy w Bielsku. Szybki czas naprawy i rozsądne ceny. Nie naciągają ludzi na niepotrzebne koszta. Przed dokonaniem jakichkolwiek napraw wykrytych usterek, zawsze wcześniej konsultują telefonicznie z właścicielem pojazdu i podpowiadają najrozsądniejsze rozwiązania. Polecamy”

Sale Experts

Ustawienia-geometrii

Serwis Audi w Q Service Castrol

Q Service Castrol jest warsztatem wyspecjalizowanym w naprawach pojazdów z Niemiec. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, odpowiadającym za profesjonalną diagnostykę i naprawę pojazdów marki Audi.

Nasi fachowcy posiadają kwalifikacje do kodowania i aktualizacji sterowników. Umiejętnie dokonamy wszelkich regulacji oraz optymalizacji w każdym Audi.
Dzięki wieloletniej współpracy z marką, precyzyjnie lokalizujemy występujące lub mogące wystąpić w przyszłości problemy. Po konsultacji z klientem tworzymy i skutecznie realizujemy plan serwisowy.

Przegląd Audi

Zachęcamy do wykonania pełnego przeglądu Audi w Q Service Castrol. Zapewniamy drobiazgowy przegląd stanu technicznego każdego podzespołu pojazdu, oszacujemy koszt i zakres koniecznych do wykonania prac.

Nasz warsztat oferuje właścicielom pojazdów Audi pełny zakres usług elektronicznych oraz mechanicznych.
Naszą kadrę pracowniczą od lat tworzą pasjonaci motoryzacji, którzy z taką samą starannością przeprowadzają naprawy w modelach starszych i najnowszych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z marką oraz specjalistycznemu programowi diagnostycznemu ODIS, gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie.

Nasi fachowcy posiadają wysokie kompetencje zawodowe i nieustannie poszerzają swoją wiedzę techniczną. Aby spełniać wyśrubowane normy jakości świadczonych usług dla klientów Audi, regularnie korzystamy ze ścisłej wiedzy producentów.

W Q Service Castrol prowadzimy kompleksowy, pogwarancyjny serwis samochodów Audi, wraz z ochroną komponentów.

Umów się jeszcze dziś!

Zadzwoń jeszcze dziś i dołącz do setki zadowolonych klientów dla których jakość i profesjonalizm ma znaczenie!

+48 602 635 400

Dbamy o to, by serwisowane przez nas auta były utrzymane w doskonałym stanie technicznym, z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Wszelkich ingerencji w mechanikę i elektronikę pojazdową dokonujemy przy uwzględnieniu ściśle określonych zaleceń diagnostycznych i montażowych producenta oraz koncernu Volkswagen. Na życzenie klienta, pełny przegląd pojazdu zamieszczamy w elektronicznej książce przeglądów.

Sieć warsztatów Q Service Castrol przeprowadza naprawy w oparciu o części mechaniczne ZF oraz części eksploatacyjne TRW Aftermarket. Dla klienta oznacza to gwarancję komfortu i bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach.

AMG zapewnia pełny zakres napraw pogwarancyjnych Audi na poziomie ASO, z korzyścią dla portfela klienta.