Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
Jesteśmy autoryzowanem partnerem Q-service Castrol!
Kliknij i odwiedź stronę producenta >>
image
Serwis-samochodowy

Serwis samochodowy Bielsko-Biała

Marka Q Service Castrol powstała dzięki współpracy wiodącego, światowego producenta olejów silnikowych Castrol, z partnerem Inter Cars, zarządzającym ogólnopolską siecią warsztatów samochodowych od przeszło 30 lat.
Dane kontaktowe:
Adres:al. gen. Władysława Andersa 545
43-316 Bielsko-Biała

Q Service Castrol – AMG Serwis

Q Service Castrol –AMG w Bielsku-Białej zajmuje się profesjonalną diagnostyką i mechaniką pojazdową. Dysponujemy doskonale wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą pracowniczą, bogatym parkiem maszynowym oraz diagnostycznym.

Specjalizujemy się w naprawie usterek elektromechanicznych i mechanicznych oraz z powodzeniem podejmujemy skomplikowanych remontów, wymagających wiedzy, wprawy i doświadczenia. Eliminacji uszkodzeń i błędów dokonujemy w oparciu o wytyczne producenta, przy zachowaniu najwyższych standardów oraz etyki pracy.

Zapewniamy kompleksowe, kwalifikowane doradztwo w zakresie serwisowania pojazdów wszelkiego rodzaju. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy profesjonalne, nowocześnie wyposażone warsztaty, doświadczonych fachowców oraz szeroki wachlarz usług serwisowych.

image

“Najlepszy serwis samochodowy w Bielsku. Szybki czas naprawy i rozsądne ceny. Nie naciągają ludzi na niepotrzebne koszta. Przed dokonaniem jakichkolwiek napraw wykrytych usterek, zawsze wcześniej konsultują telefonicznie z właścicielem pojazdu i podpowiadają najrozsądniejsze rozwiązania. Polecamy”

Sale Experts

image

Naszym klientom oferujemy również montaż wyposażenia podnoszącego wartość pojazdu i wszelkiego typu elementów wyposażenia dodatkowego. Pomagamy w uzyskaniu informacji o formalnych wymaganiach związanych z przeprowadzeniem modyfikacji danego typu. Sprawdzamy jej zgodność z wymaganiami prawnymi, posiadanie koniecznych homologacji oraz wykonujemy profesjonalny montaż.

Serwis samochodowy Bielsko-Biała Q Service Castrol – AMG wykonuje również szereg pomniejszych modyfikacji, jak montaż czujników ruchu, zestawów głośnomówiących, nawigacji, nagłośnienia itp.

Wyróżnia nas sumienność i troska o detale. Diagnozujemy usterki pomijane przez inne warsztaty oraz naprawy wykonane niechlujnie. Dbamy o płynną, skojarzoną pracę wszystkich układów i elementów maszynowych pojazdu.

Oferujemy także fachową pomoc przy kupnie nowego lub używanego samochodu. Na życzenie klienta wykonujemy raporty o stanie technicznym pojazdu.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług oraz udzielamy na nie gwarancji.

Autoserwis Bielsko – zakres usług:

 • przegląd pojazdu
 • wymiana oleju wraz z filtrami
 • diagnostyka komputerowa
 • wulkanizacja w pełnym zakresie wraz z naprawą kół
 • serwis opon
 • geometria kół
 • serwis klimatyzacji
 • naprawa poszczególnych układów napędowych, hamulcowych, zawieszenia itp.
 • konserwacja podwozia
 • regeneracja felg
 • naprawy powypadkowe
 • aktualizacja oprogramowania
 • montaż wyposażenia dodatkowego

W trosce o czas klientów, Q Service Castrol – AMG precyzyjnie planuje i realizuje umówione prace w wyznaczonym czasie. Na życzenie klientów prowadzimy rejestr przeprowadzonych prac naprawczych i serwisowych, umożliwiający monitorowanie kondycji pojazdu oraz zaplanowanie kolejnych wizyt w warsztacie. Szybka reakcja na usterkę pozwala uniknąć dalszych szkód i ogranicza wydatki związane z naprawą. Nasz serwis dba o trwałość, wydajność i techniczne bezpieczeństwo pojazdu. Dzięki nowoczesnym narzędziom, optymalizujemy prace naprawcze i gwarantujemy szybką realizację zleceń.

Nasza kadra pracownicza składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Na bieżąco śledzimy trendy i nowinki motoryzacyjne, dzięki czemu doskonale poruszamy się w obrębie nowych technologii. Nasi fachowcy gwarantują skuteczną lokalizację, identyfikację usterki oraz jej naprawę w najkorzystniejszym, pożądanym przez klienta wariancie.

Serwis samochodowy Bielsko-Biała Q Service Castrol – AMG należy do ogólnopolskiej sieci warsztatów o wyśrubowanych standardach obsługi. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią warsztatów w kraju.

Zapraszamy do naszego punktu obsługi zlokalizowanego przy głównym węźle komunikacyjnym, obok obwodnicy.

Umów się jeszcze dziś!

Zadzwoń jeszcze dziś i dołącz do setki zadowolonych klientów dla których jakość i profesjonalizm ma znaczenie!

+48 602 635 400