Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
Jesteśmy autoryzowanem partnerem Q-service Castrol!
Kliknij i odwiedź stronę producenta >>
image
Serwis-mercedes

Serwis Mercedes Bielsko

Pojazdy marki Mercedes Benz przez wiele lat były synonimem trwałości i doskonałej jakości.
Dane kontaktowe:
Adres:al. gen. Władysława Andersa 545
43-316 Bielsko-Biała

Mimo, że kilka nie do końca udanych modeli nadwątliło renomę producenta, uważanego dotąd za lidera niezawodności, Mercedesowi udało się odbudować reputację sprzed lat. Świadczy o tym fakt, że modele z rynku wtórnego tracą na wartości znacznie wolniej, niż modele konkurencyjnych producentów. W konsekwencji, za naprawę usterek w zaawansowanych technologicznie, ale i starszych modelach niemieckiego producenta, użytkownicy w ASO płacą krocie.

W Q Service Castrol zapewniamy serwis Mercedesa na miarę obsługi ASO. Na życzenie klientów dokonujemy napraw w oparciu o oryginalne części z grupy Mercedes Benz. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, dysponujemy wiedzą techniczną autoryzowanych punktów serwisowych Mercedesa. Dla klienta oznacza to, że korzysta z serwisu świadczącego usługi najwyższej jakości, za ułamek kwoty, jaką uiściłby w ASO.

Serwis AMG zapewnia klientom indywidualne podejście do każdego serwisowanego pojazdu. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu w pracy z marką Mercedes Benz, mamy szerokie rozeznanie w kwestii usterek, do jakich dochodzi w samochodach tego producenta.

Mercedes – najczęściej występujące usterki

  • Awarie rozrządu w jednostkach 3.5 V6 i 1.8 Kompressor;
  • Awarie kompresorów z systemem Airmatic;
  • Rozszczelnianie amortyzatorów Airmatic;
  • Blokada pompy hamulcowej;
  • Uszkodzenie modułów sterowania silnikiem typu CR1.1;
  • Awarie konwertera skrzyni biegów;
  • Usterki modułów sterujących elektroniką (SAM);
  • Usterki elektrozaworów sterujących ogrzewaniem.

Jednym z największych atutów serwisowych pojazdów Mercedesa jest fakt, że wiele modułów elektronicznych jest kompatybilnych z różnymi modelami MB, nawet z różnych klas, niezależnie od rocznika. Oznacza to łatwiejszy dostęp do podzespołów, a co za tym idzie – szybszą naprawę samochodu.

image

“Najlepszy serwis samochodowy w Bielsku. Szybki czas naprawy i rozsądne ceny. Nie naciągają ludzi na niepotrzebne koszta. Przed dokonaniem jakichkolwiek napraw wykrytych usterek, zawsze wcześniej konsultują telefonicznie z właścicielem pojazdu i podpowiadają najrozsądniejsze rozwiązania. Polecamy”

Sale Experts

image

Serwis Mercedes w AMG

AMG serwis jest warsztatem wyspecjalizowanym w naprawach pojazdów marki Mercedes Benz. Dysponujemy wysokiej jakości parkiem maszynowym, odpowiadającym za profesjonalną diagnostykę i naprawę pojazdów Mercedes.
Nasi technicy posiadają kwalifikacje do kodowania, aktualizacji sterowników i dokonywania optymalizacji układów w mercedesach.

Dzięki wieloletniej współpracy z marką, jesteśmy w stanie dokładnie wskazać występujące lub mogące pojawić się w przyszłości problemy oraz przedstawimy przewidywany plan serwisowy.

Zachęcamy do wykonania pełnego przeglądu Mercedesa. Zapewniamy drobiazgowy przegląd stanu technicznego każdego podzespołu pojazdu, oszacujemy koszt i zakres koniecznych do wykonania prac. Specjalizujemy się w ustawieniu geometrii układu jezdnego w Mercedesie.

Q Service Castrol prowadzi kompleksowy, pogwarancyjny serwis samochodów Mercedes Benz.

W naszym warsztacie priorytetem jest satysfakcja klienta. Dbamy o to, by serwisowane przez nas auta były utrzymane w doskonałym stanie technicznym, z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Wszelkich ingerencji w mechanikę i elektronikę pojazdową dokonujemy przy uwzględnieniu ściśle określonych zaleceń producentów.
Sieć warsztatów Q Service Castrol przeprowadza naprawy w oparciu o części mechaniczne ZF oraz części eksploatacyjne TRW Aftermarket. Dla klienta oznacza to gwarancję komfortu i bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach.

AMG zapewnia serwis Mercedesa na poziomie ASO, z korzyścią dla portfela klienta.

Umów się jeszcze dziś!

Zadzwoń jeszcze dziś i dołącz do setki zadowolonych klientów dla których jakość i profesjonalizm ma znaczenie!

+48 602 635 400