Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
Jesteśmy autoryzowanem partnerem Q-service Castrol!
Kliknij i odwiedź stronę producenta >>
image
Serwis-bmw

Serwis BMW Bielsko

Marka BMW słynie z produkcji luksusowych samochodów o sportowym charakterze. Dbałość o detale, napęd na tylną oś, doskonałe właściwości jezdne oraz mocne silniki sprawiają, że szerokie grono miłośników BMW nieustannie się powiększa. Q Service Castrol wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje serwis samochodów BMW na miarę obsługi w ASO.
Dane kontaktowe:
Adres:al. gen. Władysława Andersa 545
43-316 Bielsko-Biała

Na życzenie klientów dokonujemy napraw w oparciu o oryginalne części. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, dysponujemy wiedzą techniczną autoryzowanych punktów serwisowych BMW. Dla klienta oznacza to, że korzysta z serwisu świadczącego usługi najwyższej jakości, za ułamek kwoty, jaką uiściłby w ASO.

Serwis AMG zapewnia klientom indywidualne podejście do każdego serwisowanego pojazdu. Zdobywane przez lata doświadczenie w pracy z marką BMW, umożliwiło nam rozeznanie się w kwestii usterek występujących w poszczególnych seriach samochodów tego producenta.

BMW – często występujące usterki

  • Awarie systemu Valvetronic w silnikach benzynowych (seria7);
  • Awarie automatycznych skrzyń biegów w mocnych silnikach (seria 7);
  • Hałasujące podpory wału napędowego (seria 7);
  • Szybkie zużywanie się łańcucha rozrządu w silnikach diesla (seria 5);
  • Zbyty szybkie zużywanie się silentblocków wahacza;
  • Awarie wtrysku paliwa, cewek zapłonowych oraz pompy paliwowej wysokiego ciśnienia (seria 3);
  • Usterki wtryskiwaczy systemu Common Rail (seria 3);
  • Awarie systemu 4X4 xDrive (X5)
  • Problemy z klapami w kolektorach ssących oraz wtryskiwaczami.
image

“Najlepszy serwis samochodowy w Bielsku. Szybki czas naprawy i rozsądne ceny. Nie naciągają ludzi na niepotrzebne koszta. Przed dokonaniem jakichkolwiek napraw wykrytych usterek, zawsze wcześniej konsultują telefonicznie z właścicielem pojazdu i podpowiadają najrozsądniejsze rozwiązania. Polecamy”

Sale Experts

Wymiana-opon

Serwis BMW w Q Service Castrol

Q Service Castrol jest warsztatem wyspecjalizowanym w naprawach pojazdów z Niemiec. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, odpowiadającym za profesjonalną diagnostykę i naprawę pojazdów BMW.
Nasi technicy posiadają kwalifikacje do kodowania, aktualizacji sterowników i dokonywania wszelkich regulacji i optymalizacji w BMW.

Dzięki wieloletniej współpracy z marką, precyzyjnie lokalizujemy występujące lub mogące wystąpić w przyszłości problemy, a także tworzymy i realizujemy zakładany plan serwisowy.

Zachęcamy do wykonania pełnego przeglądu BMW. Zapewniamy drobiazgowy przegląd stanu technicznego każdego podzespołu pojazdu, oszacujemy koszt i zakres koniecznych do wykonania prac.

Nasz warsztat oferuje właścicielom pojazdów BMW pełny zakres usług elektronicznych oraz mechanicznych. Naszą kadrę pracowniczą od lat tworzą pasjonaci motoryzacji, którzy z taką samą starannością przeprowadzają naprawy w modelach starszych i najnowszych. Z pomocą specjalistycznych, dedykowanych do tego celu programów diagnostycznych oraz lat doświadczenia z marką, gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie.

O naszej przewadze nad konkurencją stanowi fachowość naszych serwisantów oraz ich wysokie kompetencje zawodowe. Aby spełniać wyśrubowane normy jakości świadczonych usług dla klientów BMW, regularnie korzystamy ze ścisłej wiedzy producentów.

Umów się jeszcze dziś!

Zadzwoń jeszcze dziś i dołącz do setki zadowolonych klientów dla których jakość i profesjonalizm ma znaczenie!

+48 602 635 400

Q Service Castrol prowadzi kompleksowy, pogwarancyjny serwis samochodów BMW.

W naszym warsztacie priorytetem jest satysfakcja klienta. Dbamy o to, by serwisowane przez nas auta były utrzymane w doskonałym stanie technicznym, z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Wszelkich ingerencji w mechanikę i elektronikę pojazdową dokonujemy przy uwzględnieniu ściśle określonych zaleceń producentów.

Sieć warsztatów Q Service Castrol przeprowadza naprawy w oparciu o części mechaniczne ZF oraz części eksploatacyjne TRW Aftermarket. Dla klienta oznacza to gwarancję komfortu i bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach.

AMG zapewnia pełny zakres napraw pogwarancyjnych BMW na poziomie ASO, z korzyścią dla portfela klienta.