Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
Jesteśmy autoryzowanem partnerem Q-service Castrol!
Kliknij i odwiedź stronę producenta >>
image
Wulkanizacja

Wulkanizacja Bielsko

Q Service Castrol oferuje kompleksowe usługi naprawcze kół oraz opon. Specjalizujemy się w wulkanizacji ogumienia przeznaczonego dla samochodów osobowych oraz dostawczych, do 3,5 t.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:07:00 - 21:00 Sobota:07:00 - 14:00 Niedziela:nieczynne
Dane kontaktowe:
Email:biuro@amgserwis.pl Telefon:+48 602 635 400 Adres:al. gen. Władysława Andersa 545
43-316 Bielsko-Biała

W naszym warsztacie dokonujemy napraw zgodnie ze sztuką oraz wedle ścisłych rekomendacji producentów.

Eliminujemy uszkodzenia w oparciu o następujące metody:

 • kołkowanie uszkodzeń na płaszczyźnie roboczej ogumienia
 • naprawa przy użyciu sznurów szybkiego montażu na płaszczyźnie roboczej ogumienia

Z uwagi na wysoką etykę pracy oraz gwarancję bezpieczeństwa, jakiej udzielamy naszym klientom po wykonaniu usługi, nie wykonujemy napraw płaszczyzn bocznych opon. Wiąże się to ze zbyt wysokim ryzykiem ponownego rozszczelnienia opony i narażeniem użytkowników pojazdów na niebezpieczeństwo, kolizję, a nawet utratę zdrowia lub życia.

Naszym priorytetem jest utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych usług i bezpieczeństwa użytkownika pojazdu, dlatego po każdej ingerencji w koła, dokonujemy ich ponownego wyważenia i optymalizacji opon.

Q Service Castrol wulkanizacja Bielsko świadczy również następujące usługi:

 • Obsługa czujników TPMS w pełnym zakresie;
 • Doradztwo w zakresie doboru opon;
 • Sprzedaż opon nowych;
 • Przechowywanie opon i kół w odpowiednich warunkach.
image

“Najlepszy serwis samochodowy w Bielsku. Szybki czas naprawy i rozsądne ceny. Nie naciągają ludzi na niepotrzebne koszta. Przed dokonaniem jakichkolwiek napraw wykrytych usterek, zawsze wcześniej konsultują telefonicznie z właścicielem pojazdu i podpowiadają najrozsądniejsze rozwiązania. Polecamy”

Sale Experts

image

Wybór opon

Warto wiedzieć, że nie zawsze zakup drogich i reklamowanych opon jest właściwym i najlepszym wyborem. Nie do każdego auta można zamontować efektowne opony typu runflat i nie każde opony usatysfakcjonują kierowców z różnymi przyzwyczajeniami na drodze. Z względu na szeroką ofertę handlową skierowaną do kierowców i mnogość modeli pojawiających się nieustanie na rynku, oferujemy profilowanie opon do konkretnego modelu samochodu, w oparciu o potrzeby i oczekiwania kierowcy.

Zapewniamy, że opony wybrane przez naszych fachowców są zgodne z wytycznymi producenta samochodu, zawierają odpowiednie homologacje oraz dostarczą satysfakcji z komfortu jazdy.

Właściwie wyselekcjonowane opony zapewniają niższe zużycie paliwa, zwiększają bezpieczeństwo jazdy oraz starczają na dłużej.

Umów się jeszcze dziś!

Zadzwoń jeszcze dziś i dołącz do setki zadowolonych klientów dla których jakość i profesjonalizm ma znaczenie!

+48 602 635 400

Opony z czujnikami TPMS

Nasz warsztat serwisuje również opony wyposażone w czujniki TPMS. Są one montowane w każdym aucie, które wyjechało z fabryki w UE po 2014 r. System TPMS monitoruje poziom ciśnienia w kołach i jego prawidłowe funkcjonowanie decyduje zarówno o bezpieczeństwie, jak i ekonomii jazdy. Prawidłowa obsługa opon z czujnikami wymaga doświadczenia i wprawy. Najczęstszą przyczyną uszkodzenia czujnika w oponie jest właśnie niewłaściwy demontaż opon w serwisie. Ze względu na wysoki koszt zakupu nowych czujników, warto zdecydować się na serwis opon w warsztacie dysponującym wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

Regeneracja-felg

Zachęcamy kierowców do skonsultowania się z naszymi fachowcami przed samodzielnym zakupem opon. Dobór niewłaściwego ogumienia może nie tylko wpływać na jakość jazdy, ale i zakłócać pracę pojazdu. Nie bez znaczenia jest także wiedza na temat homologacji, najnowszych rozwiązań technicznych poszczególnych producentów samochodów czy rekomendacji. Ponadto wybór nieodpowiednich opon może nieść za sobą konsekwencje, w postaci odmowy wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela, jeśli kierowca z niewłaściwym ogumieniem był sprawcą kolizji.
Poniesienie kosztu zakupu odpowiednich opon warto więc poprzedzić profesjonalną poradą. Fachowcy z serwisu AMG dokładają wszelkich starań, by jazda samochodem była przyjemnością.

W Q Service Castrol rozumiemy, że nie wszyscy klienci mogą dowolnie dysponować czasem. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i świadczymy usługi od wczesnych godzin porannych, do późnego wieczora. Nasz serwis opon w Bielsku-Białej pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach od 7 do 21.

Q Service Castrol wulkanizacja Bielsko-Biała – dlaczego my?

 • Pracujemy w oparciu o wytyczne producentów;
 • Cechuje nas wzorowa etyka pracy i naprawy zgodnie ze sztuką;
 • Szanujemy czas i pieniądze klientów;
 • Dysponujemy fachowym parkiem maszynowym;
 • Posiadamy ogromne doświadczenie zawodowe;
 • Nasza kadra składa się wyłącznie z doskonale wyspecjalizowanych pracowników;
 • Udzielamy gwarancji bezpieczeństwa i jakości wykonywanych usług;
 • Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów.